فروشگاه پویاب در سال ۱۳۶۰ فعالیت خود را در زمینه تامین و فروش اتصالات و شیرآلات صنعتی آغاز نمود و با توجه به گستردگی صنعت پایینگ و همچنین در جهت توسعه، با دارا بودن امکانات مناسب و نیروی متخصص در سال ۱۳۸۵ موفق به کسب امتیاز نمایندگی فروش محصولات شرکت میراب به عنوان بزرگترین تولید کننده شیرآلات صنعتی در خاورمیانه گردید.

صنعت سرمایش و گرمایش و تاسیسات ساختمان

در سال‌های اخیر با افزایش شهرنشینی و ساخت و ساز ساختمان‌های عظیم و بلند مرتبه، اهمیت تاسیسات سرمایشی و گرمایشی این مجموعه‌ها پررنگ‌تر گردیده است، پویاب توانسته است با جذب نیروی تخصصی و مهندسی و انبارش مناسب کالا در زمینه تامین و تجهیز تاسیسات، همراهی برای پیمانکاران و کارفرمایان این صنعت باشد.

تاسیسات کارخانجات

احداث کارخانجات صنعتی در کشورهای در حال توسعه جهت اشتغال‌زایی و تولید ناخالص ملی بسیار پراهمیت است. ما با واردات و انبارش شیرهای خاص خدمات دیگری در تاسیسات واحدهای غذایی، دارویی، فولادی وسیمان داشته‌ایم. 

صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، پالایشگاهی و نیروگاهی

با توجه به اهمیت مهندسی و حساسیت‌های این صنعت، وجود بازرسی و کارشناسی فروش، قبل از تحویل کالا بسیار مهم است، ما توانسته‌ایم با حضور فعال در قلب مناطق بورس صنعت پایپینگ کشور، یکی دیگر از حوزه‌های صنعت کشور را پوشش دهیم.