pouyab

درباره پویاب

فروشگاه پویاب از سال ۱۳۶۰ فعالیت خود را در زمینه تامین و فروش شیرآلات صنعتی آغاز نموده و با توجه به گستردگی فعالیت در بازار از سال ۱۳۸۵ موفق به کسب امتیاز نمایندگی فروش محصولات میراب گردید.

فروشگاه پویاب در سال ۱۳۶۱ با هدف تامین اقلام صنعتی و تاسیساتی (از قبیل شیرآلات و اتصالات صنعتی) طرح‌ها و پروژه‌های آب، گاز، نفت و پتروشیمی وارد اقتصاد آب، فاضلاب، نفت، گاز و پتروشیمی کشور گردید.

این فروشگاه از سال ۱۳۶۱ به عضویت در انجمن صنفی درآمده و با استفاده از توانایی‌های كامل خود در حوزه تداركات، ارزیابی و تجهیز، قادر به ارائه خدمات به پروژه‌های متعدد در ابعاد ملی و منطقه‌ای در صنعت آب و فاضلاب و همچنین نفت و گاز و پتروشیمی گردیده است. فروشگاه پویاب به منظور افزايش ظرفيت خود، رابطه استراتژيك با بسياری از شركت‌های تولیدکننده داخلی و خارجی ايجاد نموده است.

جذب نیروهای متخصص و مجرب با هدف ایجاد بستر مناسب به منظور توسعه فعالیت‌ها، نمایندگی رسمی کارخانجات معتبر داخلی از قبیل شرکت میراب، ارتعاشات صنعتی ایران، اتصالات پلی اتیلن تکاب اتصال دماوند، لوله‌های پلی اتیلن پلارک پلاستیک و FICO VALVES، باعث ایجاد تمایز در ارائه خدمات و سبد محصولات این واحد صنفی گردیده است.

درباره فروشگاه پویاب

این فروشگاه با توجه به اهمیت و لزوم واردات برخی اقلام اساسی در صنعت و پروژه‌های آب و فاضلاب، نمایده رسمی شرکت‌های معتبر اروپایی از قبیل CEPEX اسپانیا و EFFEBI ایتالیا در ایران است.

فروشگاه پویاب به عنوان توزیع‌کننده و واردکننده شیرآلات صنعتی و اتصالات صنعت پایپینگ به ویژه در صنعت آب و فاضلاب و تاسیسات ساختمان کشور، با گسترش کمی و کیفی محصولات، همکار قابل اعتمادی برای تولید کنندگان گرید A داخلی و خارجی بوده و در جهت پیشرفت صنایع مادر و تخصصی می‌باشد و در راستای کشور و منافع سهامداران گام برمی‌دارد.

فروشگاه پویاب همواره با حضور فعال در بازارهای مرتبط و با تلاش نیروی انسانی حرفه‌ای خود، به عنوان ارزشمندترین سرمایه‌های مجموعه، همواره با مشاوره مهندسی و تخصصی و همچنین انبارش کالاهای مورد نیاز صنایع، با رویکرد منافع دوطرفه، پیشرو در کسب رضایت مشتری بوده است.

پویاب با بهره‌گیری از نرم‌افزارها و سخت‌افزارهای ویژه در ارتباط با مشتریان و شبکه توزیع آموزش حرفه‌ای به پرسنل و تخصیص اعتبار به پروژه‌های کارفرمایان و پیمانکاران صنعت پایپینگ، به عنوان شرکت پویا و خلاق با محوریت مشتری مداری شناخته می‌شود.

چشم انداز

فروشگاه پویاب به یکی از ۱۰ وارد کننده و عرضه کننده مطرح محصولات با کیفیت صنعت پایپینگ، اتصالات و شیرآلات صنعتی تبدیل خواهد شد و با دارا بودن شبکه توزیع نمایندگان و جذب بیشتر نیروهای انسانی خلاق، هوشمند و دانش محور پیشرو در بازارهای داخلی و خارجی خواهد بود.

0 +
محصول
0 +
پروژه
0 +
نیروی متخصص
0 +
پروژه ها

ارزش‌ها

ما معتقدیم حس خوب در زندگی و تعادل انسانی با رعایت سه جمله پندار نیک، گفتار نیک و کردار نیک محقق می‌گردد.

نیروی انسانی از ارزشمندترین سرمایه‌های شرکت است که همواره جهت تامین سلامت و ارتقا کیفیت زندگی آن‌ها تلاش می‌کنیم.

تعهد و وفاداری به شرکت عامل موفقیت کارکنان و شرکت است.

داشتن فضای کاری و اداری منظم و با زیبایی‌های بصری در بالا بردن انرژی مثبت در شرکت تاثیرگذار است.

حفظ منابع سهامداران و ذینفعان در چارچوب منطق و انعطاف، سرلوحه تمامی فعالیت‌های اقتصادی شرکت است.

افتخارات ما

در طی سال‌های گذشته این نمایندگی افتخار همکاری با ارگان‌ها، نهادها و سازمان‌ها و شرکت‌های دولتی و خصوصی زیر را داشته است:

این فروشگاه با در اختیار داشتن فضای انبار مکانیزه و همچنین امکانات تهیه، توزیع و دپوی محصولات شارژ انبار در مقیاس وسیع در رسته تخصصی محصولات شرکت میراب و لرزه گیرهای ارتعاشات صنعتی ایران و اتصالات پلی اتیلن تکاب اتصال دماوند و همچنین امکان ارائه و تامین اقلام جانبی و تجهیزات از قبیل لوله‌های فولادی و پلی اتیلن، اتصالات صنعتی، فلنج، عملگرهای برقی و بادی و هیدرولیکی مربوط با صنایع و خطوط آبرسانی، تصفیه‌خانه‌ها، موتورخانه‌ها و ایستگاه‌های پمپاژ در خدمت مشترکین است.