­ماموریت

فروشگاه پویاب به عنوان توزیع‌کننده و واردکننده شیرآلات صنعتی و اتصالات صنعت پایپینگ به ویژه در صنعت آب و فاضلاب و تاسیسات ساختمان کشور، با گسترش کمی و کیفی محصولات، همکار قابل اعتمادی برای تولید کنندگان گرید A داخلی و خارجی بوده و در جهت پیشرفت صنایع مادر و تخصصی می‌باشد و در راستای کشور و منافع سهامداران گام برمی‌دارد.

فروشگاه پویاب همواره با حضور فعال در بازارهای مرتبط و با تلاش نیروی انسانی حرفه‌ای خود، به عنوان ارزشمندترین سرمایه‌های مجموعه، همواره با مشاوره مهندسی و تخصصی و همچنین انبارش کالاهای مورد نیاز صنایع، با رویکرد منافع دوطرفه، پیشرو در کسب رضایت مشتری بوده است.

پویاب با بهره‌گیری از نرم‌افزارها و سخت‌افزارهای ویژه در ارتباط با مشتریان و شبکه توزیع آموزش حرفه‌ای به پرسنل و تخصیص اعتبار به پروژه‌های کارفرمایان و پیمانکاران صنعت پایپینگ، به عنوان شرکت پویا و خلاق با محوریت مشتری مداری شناخته می‌شود.

درباره ما

چشم انداز

فروشگاه پویاب به یکی از ۱۰ وارد کننده و عرضه کننده مطرح محصولات با کیفیت صنعت پایپینگ، اتصالات و شیرآلات صنعتی تبدیل خواهد شد و با دارا بودن شبکه توزیع نمایندگان و جذب بیشتر نیروهای انسانی خلاق، هوشمند و دانش محور پیشرو در بازارهای داخلی و خارجی خواهد بود.

ارزش‌ها

  • ما معتقدیم حس خوب در زندگی و تعادل انسانی با رعایت سه جمله پندار نیک، گفتار نیک و کردار نیک محقق می‌گردد.
  • تعهد و وفاداری به شرکت عامل موفقیت کارکنان و شرکت است.
  • نیروی انسانی از ارزشمندترین سرمایه‌های شرکت است که همواره جهت تامین سلامت و ارتقا کیفیت زندگی آن‌ها تلاش می‌کنیم.
  • داشتن فضای کاری و اداری منظم و با زیبایی‌های بصری در بالا بردن انرژی مثبت در شرکت تاثیرگذار است.
  • حفظ منابع سهامداران و ذینفعان در چارچوب منطق و انعطاف، سرلوحه تمامی فعالیت‌های اقتصادی شرکت است.